DE
BlogFAQCommunityBook apartment

Ahoj, Praho! Otevíráme ti dveře.

Nové bydlení pro studenty v Holešovicích

Ukaž mi, jak můžu bydlet!

Koleje tak trochu jinak

Je to tu! Na podzim 2020 otevíráme nový THE FIZZ v pražských Holešovic. Jsi připraven/a poznat studentské bydlení nové generace?            
                                                         
V plně vybavených samostatných studiích na tebe čeká vlastní kuchyňka i koupelna, kde je každý svým vlastním pánem. Už žádné špinavé nádobí po spolubydlících nebo cizí ponožky na zemi ve sdílené koupelně. Pozor, to ale neznamená, že bys „ve FIZZu“ trpěl/a samotou! Tvůj nový domov nabízí bezpočet možností, jak se propojit s ostatními, odpočívat v movie lounge nebo využívat svůj čas produktivně ve studovně.

Pokud máš auto nebo kolo, tak se nemusíš bát – parkovací místa máme připravená. Naše budova je zároveň v nejlepších rukou – má vlastního house managera i security.

Prozkoumej své budoucí bydlení

Najdeš v něm všechno – kvalitní nábytek, moderní kuchyňku, vlastní koupelnu, pracovní stůl a samozřejmě vysokorychlostní internet. Náš měsíční all-in nájem zahrnuje kompletní náklady na teplo, vodu i elektřinu. Stačí si tedy sbalit pár triček a knih do školy a můžeš jít s klidnou hlavnou vzhůru nové kapitole! Stěhování už nemůže být snazší.

2
budovy
8
pater
539
studií
3
terasy
1
skylounge

Studentské koleje. Jenom lepší.

Služby

Žádné poplatky navíc
House manager
Zapůjčení domácích spotřebičů
Příjem zásilek
Rychlý internet
Členské výhody

Vybavení

Kvalitní nábytek
Prádelny
Community kuchyň
Park ve vnitrobloku
Studovny
Kinosál
Wifi

Community

Community manager
THE FIZZ členská karta
Networking
Společné akce
Wifi

Bezpečnost

Dveře na čip
Soukromá kolárna
Kamerový systém
Security servis
Wifi

Stačí si vybrat

Na prvních 10 objednávek navíc dáváme 10% slevu!

Výměra
13-18 m²
Postel
90 cm
Osoby
1
Osoby
1-2

Single Studio

This is some text inside of a div block.

Tvé vlastní studio je už plně zařízené – najdeš v něm postel, stůl, židli, skříň, magnetickou tabuli a zrcadlo. Kromě toho má každé studio vlastní kuchyňku se sporákem (dva vařiče), dřezem, ledničkou a mikrovlnkou. Vše to pak doplňuje moderní koupelna se sprchou, umyvadlem a záchodem. Prostě něm najdeš úplně vše, co potřebuješ k životu. A ještě v nejmodernějším designovém kabátě!

Vše v ceně od:
11800
 Kč
Výměra
16-31 m²
Postel
2 x 90 cm
Osoby
1
Osoby
1-2

Twin Bed Studio

This is some text inside of a div block.

Ve dvou se to lépe táhne! Twin Bed Studio se perfektně hodí pro každého, kdo nechce žít sám, ale zároveň chce mít své soukromí. Každý z vás má vlastní postel, stůl i skříň. Společně se pak se spolubydlícím podělíte o magnetickou tabuli, zrcadlo a soukromou kuchyňku s koupelnou. Můžeš se do něj nastěhovat s někým, koho znáš, nebo ti ten perfektní match pomůžeme najít my. Cena je uvedena za osobu.

Vše v ceně od:
7900
 Kč
Výměra
26-28 m²
Postel
2 x 90 cm
180 cm
Osoby
1
Osoby
1-2

Double Studio

This is some text inside of a div block.

Sen všech mladých párů – naše Double Studio je ideálním domovem pro dva. Najdeš v něm dvě postele, které se mohou buď spojit, nebo zůstat oddělené (takže fungují i pro spolubydlící). Ve studiu je také velký stůl, u kterého má každý své pracovní místo, skříň se zrcadlem, magnetická tabule a dodatečný úložný prostor. Samozřejmě nechybí ani plně vybavená kuchyňka a koupelna! Cena je uvedena za osobu, když ve studiu bydlíte dva.

Vše v ceně od:
9150
 Kč

10% sleva pro prvních 10 objednávek!

Zarezervuj si své studio mezi prvními a získej extra slevu.

chci na čekací listinu

Už nás sleduješ na Instagramu?

Otevíráme na podzim 2020
CZ